Доставка та оплата

Як здійснюється оплата замовлення?

Ви можете сплатити замовлений товар як готівковим, так і безготівковим розрахунком.

Готівкою товар оплачується безпосередньо нашому кур'єру, який доставляє замовлення по Києву та прилеглих населених пунктах: Бровари, Бориспіль, Буча, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Чабани, Чайка та інші.

Післяплату можна використовувати при оформленні доставки через кур'єрські служби: Нова Пошта, Джастін, Автолюкс, Гюнсель, Міст Експрес та ін.

Безготівковим способом можна сплатити по реквізитам IBAN, або банківської карти (ключ-карти), картками через платіжний термінал (комісія 2%) або за допомогою банківських карток Visa та Mastercard, Apple Pay, Google Pay при оплаті онлайн на сайті, при такому способі оплати комісія платіжної системи становить 1.3%.

Якщо товар замовляє юридична особа, його можна сплатити з розрахункового рахунку компанії, необхідні документи та реквізити для розрахунку наш магазин надасть. Відправлення товару здійснюється лише після підтвердження оплати.

Як доставляється товар?

По Києву та області

Доставка по Києву здійснюється або самовивізом або кур'єром нашого інтернет-магазину. Вартість доставки кур'єром складає 100 грн. при замовленні товару на суму до 7999 грн, та 140 грн. на замовлення на суму до 1499грн. Замовлення на суму від 8000 грн. доставляються безкоштовно. При оформленні замовлення до 10:00 товар вам привезуть того ж дня* або в обумовлений термін. Якщо замовлення оформляється після 10:00, доставка відбувається наступного дня.

Мешканці Києва також можуть скористатися послугою «Експрес-доставка» - на замовлений товар, за умови наявності на складі, доставляється протягом години. Вартість експрес-доставки складає 250 грн.

Доставку замовлення кур'єром нашого магазину можна також замовити і в такі сусідні від Києва обласні населені пункти, як Бровари, Бориспіль, Буча, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Чабани, Чайка та інші. Терміни та вартість доставки обумовлюються індивідуально.

По Україні та в країни ближнього зарубіжжя

Товар доставляється по всій території України протягом 1-2 днів за допомогою служб кур'єрської доставки: Нова Пошта, Джастін, Автолюкс, Гюнсель, Міст Експрес та інші. Також можлива доставка за допомогою Укрпошти, проте враховуйте, що терміни доставки будуть тривалішими, мінімум від 3 днів. Доставка країни ближнього зарубіжжя обумовлюється в індивідуальному порядку.

Менеджери «Up2date» перед відправкою товару обов'язково узгодять з вами терміни доставки та способи оплати. Вартість доставки через кур'єрські служби оплачується замовником окремо відповідно до їх тарифів.


*Доставка по київській області курʼєром інтернет-магазину:  тимчасово не виконується.

**Експрес-доставка по Києву: тимчасово не виконується.